zdrowa_firma_logo

Praca
indywidualna

Skupiamy się na realizacji Twoich osobistych celów zdrowotnych

Na czym polega indywidualna praca?

Praca indywidualna jest skupiona na osiągnięciu osobistych celów zdrowotnych.

Na pierwszej wizycie konsultacyjnej sprawdzamy pod względem medycznym, terapeutycznym i dietetycznym stan Twojego ciała. W razie potrzeby – zalecamy dodatkowe badania aby przygotować jak najlepszą strategię powrotu do zdrowia i jak najlepszej kondycji. 

Po uzyskaniu pełnego obrazu konsultujemy Twoje oczekiwania z zespołem ekspertów w dziedzinach (diagnosta, trener personalny, fizjoterapeuta, dietetyk, terapeuta wisceralny i czaszkowo – krzyżowy), które są dla Ciebie niezbędne, aby ułożyć jak najbardziej zoptymalizowany plan działania. W razie potrzeb – dostajesz wytyczne do konsultacji z lekarzem danej specjalizacji.

Dostajesz konkretne wytyczne, plan działania, który konsultujemy i w razie potrzeb aktualizujemy.

Dlaczego w ten sposób działamy?

Bazując na wielu latach doświadczenia zawodowego, zauważyliśmy, że wiele osób chcących zacząć troszczyć się o siebie i zmienić swój sposób życia szuka porad u wielu specjalistów. Biegając od gabinetu do gabinetu i dostając porady bardzo często wzajemnie się wykluczające, gdyż każdy patrzy tylko przez pryzmat swojej dziedziny wiedzy.

My pracujemy inaczej!

Mając zespół specjalistów w jednym miejscu, konsultujemy ze wszystkich stron Klienta i dajemy mu rozwiązania, które się wzajemnie uzupełniają, a nie wykluczają. Otrzymujesz gotowy plan działania od całego zespołu dobrany indywidualnie pod Ciebie i jesteś pod opieką jednej konkretnej osoby prowadzącej, która w razie konieczności ma przy sobie sztab ludzi, z których pomocy może korzystać, aby osiągnąć wspólnie jak najlepsze wyniki Twojego zdrowia.

Pozostałe usługi

Audyt

Zbieramy i opracowujemy wnioski po audytowe na podstawie których przygotowujemy prelekcję dla pracowników, dostosowaną do konkretnych przeciążeń występujących w firmie. Po prelekcji pozostawiamy pracownikom bazę ćwiczeń do samodzielnej pracy nad swoim zdrowiem fizycznym.

Webinar

Na podstawie rozmowy konsultacyjne przygotowujemy spersonalizowany webinar dla pracowników oparty na konkretnych przeciążeniach i wskazaniach. Prezentację opieramy na konkretnych danych omawiając ćwiczenia dla pracowników oraz wytyczne do wdrożenia w organizacji.

NEWSLETTER

    Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych pod wskazany adres e-mail. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FIZJOMASTER Krzysztof Rujna z siedzibą przy ul. Naramowicka 211A/26, 61-611 Poznań.