zdrowa_firma_logo

Nasze
usługi

Poznaj nasze usługi, skonsultuj swoje potrzeby, a my wdrożymy indywidualny plan działania.

Solidarity-cuate

Indywidualnie
dla Ciebie

Otrzymujesz gotowy plan działania dobrany indywidualnie pod Ciebie i jesteś pod opieką jednej konkretnej osoby prowadzącej, która w razie konieczności ma przy sobie sztab ludzi, z których pomocy może korzystać aby osiągnąć wspólnie jak najlepsze wyniki Twojego zdrowia.

Audyt
wewnętrzny firmy

Zbieramy i opracowujemy wnioski po audytowe na podstawie których przygotowujemy prelekcję dla pracowników, dostosowaną do konkretnych przeciążeń występujących  w firmie. Po prelekcji pozostawiamy pracownikom bazę ćwiczeń do samodzielnej pracy nad swoim zdrowiem fizycznym.

Webinar
dla pracowników

Na podstawie rozmowy konsultacyjne przygotowujemy spersonalizowany webinar dla pracowników oparty na konkretnych przeciążeniach i wskazaniach. Prezentację opieramy na konkretnych danych omawiając ćwiczenia dla pracowników oraz wytyczne do wdrożenia w organizacji.

Zamów
bezpłatną konsultację

W trakcie 15 minutowej kosultacji odpowiemy na najbardziej nurtujące Cię pytania i pomożemy znaleźć rozwiązanie Twoich problemów.

FAQ

Najlepiej pomożemy Ci w pytaniach dotyczących:

– Indywidualnej interpretacji wyników badań?

– Jakie badania powinny być wykonane przed spotkaniem, aby było ono jak najbardziej skuteczne?

– Czy w Twoim przypadku możemy Ci pomóc? (zarówno indywidualnie, jak i pracownikom)

–  Jak wygląda indywidualna współpraca?

– Jak przeprowadzamy audyt i co on wnosi do Twojej firmy?

– Na jakie tematy możemy przeszkolić Twoich pracowników z ergonomii pracy (stacjonarnie i online np. webinar)

Po wypełnieniu formularza Twoje pytanie trafi przez selekcję tematyczną i skontaktuje się z Tobą już specjalista z danej dziedziny, aby oszczędzić nasz wspólny czas i dać Ci najlepszą możliwą odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Jeśli będą to pytania z różnych naszych dziedzin – skonsultujemy między naszym zespołem ekspertów i damy wspólną odpowiedź.

Nie. Konsultacja nie jest dla Ciebie zobowiązująca. 

W momencie znalezienia wspólnej i realnej wartości, jaką możemy dla Ciebie zrobić, przechodzimy do tematu współpracy.

NEWSLETTER

    Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych pod wskazany adres e-mail. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FIZJOMASTER Krzysztof Rujna z siedzibą przy ul. Naramowicka 211A/26, 61-611 Poznań.