zdrowa_firma_logo

Webinar

Zaangażuj swoich pracowników!

Webinar-cuate

Czym jest webinar?

Webinar to aktualnie bardzo preferencyjna forma kontaktu z klientem, polega na możliwości przeprowadzenia spotkania w trybie online, na żywo, ale daje także możliwość zapisu retransmisji do późniejszego użytku w dowolnym miejscu i czasie co pozwala na zgromadzenie i zaangażowanie zdecydowanie większej grupy Twoich pracowników.

Jakie benefity przyniesie webinar?

W ramach prowadzonych przez nas spotkań poznasz zasady ergonomicznej pracy, zaadaptujesz swoje stanowisko pracy, nauczysz się jak ćwiczyć – nawet jeśli jesteś przy biurku oraz zdobędziesz najświeższe informacje z zakresu radzenia sobie ze stresem i jego konsekwencjami. Poruszymy kwestie prawidłowego żywienia, roli nawodnienia i suplementacji w codziennym życiu.

Pozostałe usługi

Indywidualnie

Po zbadaniu zasobów Twojego ciała pomagamy Ci w uzyskaniu maksymalnego zdrowia na każdym polu. Lata doświadczeń, pracy naukowej i z pacjentem pozwoliły na wypracowanie holistycznego modelu w którym opieramy się na najważniejszych aspektach – fizycznym, dietetycznym, mentalnym.

Audyt

Zbieramy i opracowujemy wnioski po audytowe na podstawie których przygotowujemy prelekcję dla pracowników, dostosowaną do konkretnych przeciążeń występujących w firmie. Po prelekcji pozostawiamy pracownikom bazę ćwiczeń do samodzielnej pracy nad swoim zdrowiem fizycznym.

NEWSLETTER

    Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych pod wskazany adres e-mail. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FIZJOMASTER Krzysztof Rujna z siedzibą przy ul. Naramowicka 211A/26, 61-611 Poznań.