zdrowa_firma_logo

Dla
firmy

Zoptymalizujemy środowisko pracy w Twojej firmie

Nasze usługi

Audyt

Zbieramy i opracowujemy wnioski po audytowe na podstawie których przygotowujemy prelekcję dla pracowników, dostosowaną do konkretnych przeciążeń występujących w Twojej firmie. Po prelekcji pozostawiamy pracownikom bazę ćwiczeń do samodzielnej pracy nad swoim zdrowiem fizycznym.

Webinar

Na podstawie rozmowy konsultacyjnej przygotowujemy spersonalizowany webinar dla pracowników oparty na konkretnych przeciążeniach i wskazaniach. Prezentację opieramy o konkretne dane, omawiając ćwiczenia dla pracowników oraz wytyczne do wdrożenia w organizacji.

Dlaczego Twoja firma nas potrzebuje?

Nasze doświadczenie zawodowe we współpracy z Klientami/Pacjentami jednoznacznie pokazuje, iż 90% przeciążeń i dolegliwości bólowych nabywają ze źle dostosowanego stanowiska pracy.

Dodatkowo większość absencji wśród pracowników może generować straty dla firmy, których można byłoby uniknąć przez odpowiednio dostosowane stanowisko pracy i umiejętne korzystanie z zasobów firmy, gdyż ergonomia stanowiska to jedno a odpowiednie korzystanie z możliwości – to drugie. Odpowiednie siedzenie/ stanie, odpowiednio ustawiony monitor i sprzęt biurowy, odpowiednio dostosowana linia produkcyjna – to naprawdę małe zmiany, które dają wielkie efekty. Bo jest różnica czy masz monitor przed sobą, czy stoi pod kątem. Bo jest różnica czy na linii produkcyjnej cały czas pracownik ma towar z prawej do lewej czy może jednego dnia iść na maszynę wydającą produkt z tej strony a drugiego dnia z innej.

Dlaczego wiemy, że to działa?

Bo tak naprawdę całe nasze życie zawodowe to optymalizowanie i podpowiadania naszym klientom jak mają ustawić swoje stanowisko pracy, co podpowiedzieć szefom, aby było wygodniej i bardziej produktywnie dla firmy i mniej boleśnie dla pracownika. Bo wiemy jakie elementy autoterapii wprowadzić, aby przy kolejnych godzinach za biurkiem było bardziej ergonomicznie i wydolnie. Bo lata doświadczenia pokazały nam, jak pomagać tym, którzy siedzą godzinami za kierownicą, przemierzając nie za bardzo równe a do tego nudne drogi w notorycznie wymuszonej pozycji.

Jak działamy?

Możemy Ci pomóc na dwa sposoby:

  • Audyt wewnętrzny firmy – z informacja jak dostosować stanowiska pracy oraz preelekcją dla pracowników dostosowaną do konkretnych przeciążeń i z bazą ćwiczeń do autoterapii pod wskazane przeciążenia najczęściej występujące w danej firmie
  • Webinar dla pracowników – na podstawie 15 – sto minutowej rozmowy z Toba na temat konkretnych potrzeb pracowników oraz rozmową z dwoma – trzema pracownikami przygotowujemy dla Twojej firmy webinar pod konkretne przeciążenia i wskazania z konkretnymi danymi, wytycznymi i ćwiczeniami.

Co ważne

Wszystkie te zadania możesz wdrożyć i rozliczyć w ramach CRS.

Pozostałe usługi

Indywidualnie

Po zbadaniu zasobów Twojego ciała pomagamy Ci w uzyskaniu maksymalnego zdrowia na każdym polu. Lata doświadczeń, pracy naukowej i z pacjentem pozwoliły na wypracowanie holistycznego modelu w którym opieramy się na najważniejszych aspektach – fizycznym, dietetycznym, mentalnym. Połączenie i balans pomiędzy poszczególnymi dziedzinami dają 100% gwarancję powodzenia.

NEWSLETTER

    Podanie adresu e-mail jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji handlowych pod wskazany adres e-mail. Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest FIZJOMASTER Krzysztof Rujna z siedzibą przy ul. Naramowicka 211A/26, 61-611 Poznań.